rcm
16 بهمن 1401 - 11:11

شهرستان عسلویه صاحب 3 آبشیرین کن می‌شود

معاون عمرانی استاندار بوشهر از افتتاح و آغاز عملیات اجرایی ۶۱ پروژه عمرانی و اقتصادی با ۲۳ هزار میلیارد تومان اعتبار در شهرستان عسلویه خبر داد.

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان عسلویه، محمدهادی رستمیان معاون عمرانی استاندار بوشهر در آیین افتتاح طرح‌های عمرانی دهه فجر شهرستان عسلویه اظهار داشت: عسلویه از شهرستان‌های مهم و تاثیرگذار در حوزه صنعتی و اقتصادی است و رسیدگی به مشکلات و دغدغه‌های مردم این منطقه اولویت مسؤولان است.

وی افزود: اجرای طرح‌های عمرانی و عام‌المنفعه در حوزه‌های مختلف آبرسانی، آموزشی، فرهنگی، گردشگری، عمران شهری و روستایی و حوزه دانش بنیان و ...نشان دهنده توجه به این شهرستان است.

معاون عمرانی استاندار بوشهر از افتتاح و آغاز عملیات اجرایی ۶۱ پروژه عمرانی و اقتصادی با ۲۳ هزار میلیارد تومان اعتبار در شهرستان عسلویه خبر داد و تصریح کرد: ۵۰ پروژه عمرانی با اعتبار ۴۵۰ میلیارد تومان و ۱۱ پروژه اقتصادی با اعتبار بیش از ۲۲ هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان در عسلویه در دهه فجر امسال افتتاح و اجرایی می‌شوند.

رستمیان به برخی پروژه‌های شاخص شهرستان عسلویه که امروز افتتاح و اجرایی شده‌اند اشاره و خاطر نشان کرد: آغاز عملیات اجرایی مخزن ۵ هزار مترمکعبی چاه مبارک با اعتبار ۲۰ میلیارد تومان و افتتاح آب‌شیرین کن ۱۵۰۰ مترمکعبی اخند با اعتبار ۱۲ میلیارد تومان از این پروژه‌هاست.

وی اضافه کرد: آغاز عملیات اجرایی آب‌شیرین کن ۵ هزار مترمکعبی عسلویه با اعتبار ۱۵۰ میلیارد تومان و افتتاح شرکت دانش بنیان در شهر نخل تقی با اعتبار ۴۰ میلیارد تومان نیز از دیگر پروژه‌‌ها و طرح‌های دهه فجر است.

معاون عمرانی استاندار بوشهر افزود: ترمینال مسافربری تک سفر ایرانیان نخل تقی با اعتبار ۲۰۰ میلیارد تومان نیز امروز به بهره‌برداری رسید.

انتهای پیام/

منبع: فارس
شناسه خبر: 1019630